השירותים שלנו – הכל תחת קורת גג אחת

מזלנט – הנה עוסק מורשה לבניית אתרי וורדפרס.

נסיון רב בבניית אתרי וורדפרס לעסקים , לפי תבניות עיצוב פרמיום , תכנות מחדש אתרי וורדפרס לפי קובצ גרפי של המעצבנים.

בעל ידע נרחב ומעמיק בשפות התכנות המקובלות ביותר כיום  JQuery ,PHP , CSS3 ,HTML. עסק פועל בתחום כ-4 שנים,

במהלכם נבנו אתרי אינטרנט מוצלחים רבים בניהם :

 • אתרי תדמית לעסקים
 •  אתרי סחר אלקטרוני
 • פורטלים
 • קטלוג מוצרים

לקוחות ממליצים

עשית עבודה מדהימה.
ממש ממש תודה!
אני מאוד מרוצה מאתר וורדפרס חדש!.
רותמיתוג ועיצוב גרפי

תודה רבה על העבודה שלך, אני מאוד מרוצה ממה שיצא יפה אתר וורדפרס לעסק שלי.

איתירפוא סינית

תודה , על העבודה מקצועית ושירות מפנק לכל האורך בניית האתר וורדפרס  . אני מאוד מרוצה.

רוניתאדריכלות נוף

סטודיו לבניית אתרי וורדפרס מעניק שירותים נרחבים ומקיפים בניהם:

 • פיתוח אתרי אינטרנט בקוד פתוח וורדפרס המבוקש בקרב עסקים רבים, בטכנולוגיה חדשנית ובאיכות הגבוהה ביותר.
 • שירותי עיצוב המתבססים, הן על תבניות וורדפרס  מוכנות במחיר מוזל והן על הזמנות עיצוב ייחודיות בהתאמה אישית, מטובי המעצבים בארץ.
 • שירות מקצועי של קידום אתרי וורדפרס   אורגני וממומן, המהווה חלק מרכזי בהצלחתו של האתר בזירה התחרותית.

ליצירת קשר תמלאו טופס

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  תוכן ההודעה

  בניית אתרי וורדפרס עושים אצל מקצוענים!

  בניית אתרי וורדפרס עושים אצל מקצוענים

  אם בעבר הלא רחוק נחשב אתר אינטרנט למותרות, כיום יהווה חלק הכרחי בפרסום בית העסק שלך. חברות, עסקים, בעלי מקצוע, חנויות וארגונים – מחזיקים כולם באתר אינטרנטי, דרכו מגיעים לקוחות רבים לבית העסק. בעידן הנוכחי, עסק ללא אתר אינטרנט לא ישרוד את התחרות הקיימת בכל תחום באשר הוא וזאת מאחר והאינטרנט הפך למעין לוח חיפוש עסקים. אך יחד עם זאת, חשוב לזכור!

  תחום בניית אתרים הפך לזמין ונפוץ, לכן כמו בכל תחום קיימים השרלטנים, הבינוניים והמקצוענים.

  בנוסף, חשוב להבין מה חשוב לקבל במסגרת שירות בניית אתרי אינטרנט.

  אתר וורדפרס   מאובטח מובטח

   כולנו היינו עדים לגל הפריצות באתרי וורדפרס  שפורסמו בכלי התקשורת, הטכנולוגיה מתקדמת ואיתה גם האקרים ופורצי המחשבים. לכן, חברת מזלנט מייחסת חשיבות עליונה לאבטחת האתר וורדפרס   ומתקינה בכל אתרי וורדפרס  אותם היא בונה, הגנה נגד פריצות. כמו כן, פעם בשבוע נשלח באופן אוטומטי, לכתובת הדוא"ל של הלקוח, גיבוי למסד הנתונים. כאמור, החברה פועלת בצורה מקצועית ויסודית וחושבת על מכלול הפרטים הקשורים באתר אינטרנט. שכן, בניית אתרי אינטרנט, בייחוד אתרי סחר אלקטרוני בהם קיימת אפשרות סליקת כרטיסי אשראי של לקוחות, מצריכה אחריות רבה מצד חברת בניית אתרים.

  אצלנו הכל אפשרי

  וורדפרס הכל אפשרי

  אצלנו כל לקוח מרוצה וזאת מאחר ואנו מצליחים להגיע לרמת דיוק גבוהה בדרישות הלקוח וברצונותיו. אנו קשובים לצרכי הלקוח ופועלים לפי אפיון ועיצוב המוגדרים על ידו. כמו כן, אנו מעניקים הכוונה מקצועית וייעוץ ללקוח, באשר לעיצוב האתר והתאמתו לסלולר. עבור עסקים אשר בנו אתרי אינטרנט לפני שנים רבות, נציע העברת האתר לוורדפרס ושיפורו לפי טכנולוגיה עכשווית, תוך הוספת מודולים חדשים לאתר. אנו מודעים לכך, שלכל לקוח מצטייר בדמיון אתר אינטרנט אותו הוא רוצה ואצלנו ניתן לממש כל רצון וצורך של לקוח.

  אחסון אתר וורדפרס   – חשוב היכן

   הסתיים שלב בנית האתר וכעת יש צורך לאחסן אותו היכן שהוא, אחסון אתרים מאפשר העלאת האתר במחשב מרוחק כפי ששומרים קובץ, תוכנה וכו'. אותו המחשב, נקרא שרת ובו יאוחסנו אתרים מקצועיים, כמו כן, יש לו הגדרות רציניות יותר ממחשב רגיל. הוא חזק יותר, אמין יותר ובניגוד למחשב הרגיל, אסור לו "ליפול" מאחר ונפילתו תגרום לאתר שלכם ליפול. חברת מזלנט מעניקה שירות אחסון אתרים בשרת טוב ואמין וכך תוכלו להיות שקטים שהאתר שלכם זמין בכל עת.

  תמיכה ותחזוקה באתר וורדפרס   – אתה לא לבד

  פעמים רבות נשאלת השאלה על ידי לקוחות רבים "מי יטפל באתר לאחר בנייתו". ובכן, תחזוקת אתרי וורדפרס  מהווים חלק מהשירות אותו אנו מעניקים, רוב אתרי וורדפרס  מצריכים תחזוקת אתרים שוטפת, המאפשרת לפתור ולמנוע תקלות באתר, לשדרג את האתר באמצעות הוספת מודולים חדשים, לשמר ולשפר את דירוג האתר במנועי החיפוש ולעדכן תכנים מפעם לפעם. מרגע עלייתו של האתר לאוויר מתחילה למעשה תחזוקת האתר. עסק המעוניין שהאתר שלו יצליח ויהיה אטרקטיבי באופן קבוע, יקפיד לבצע תחזוקת אתרים על בסיס קבוע. שירות תחזוקת אתרי אינטרנט מתאים לאתרים בכל רמות.