כחלק משירות בניית אתרים, אנו בחברת מזלנט מתמחים בקידום אתרים ממומן בגוגל PPC. קמפיין ממומן בגוגל, שיבוצע באופן מקצועי על ידינו, לאחר מחקר מעמיק, יעניק לאתר האינטרנט שלכם חשיפה מקסימאלית ללקוחות. אנו מבטיחים ללקוחותינו קידום ממומן יעיל וחסכוני ומבצעים את השירותים הבאים:

  • הקמת הקמפיין הממומן בגוגל עבור הלקוח
  • מחקר מילות מפתח רלוונטיות
  • מעקב יומי אחר התקציב
  • מעקב יומי אחרי דוחות google analytics והתנועה באתר
  • בדיקת יחס המרה
  • אופטימיזציה של הקמפיין

יתרונות הקידום הממומן

 

לקידום הממומן יש יתרונות רבים ועסקים רבים בוחרים להקים קמפיין ממומן או לשלבו עם קידום אורגני, כאשר יתרונותיו הבולטים הם:

שליטה בתקציב הפרסום בכל יום – כלומר, ניתן לתת הקצאת סכום מוגבל לפרסום יומי לטובת האתר.

יכולת בחינת התוצאות – גוגל מאפשרת מעקב אחר מספר הפניות שהגיעו אליכם באמצעות הקידום הממומן, מה שמאפשר לחשב את עלותה של פניה ממוצעת בקמפיין כולו וכמובן, לבדוק את הממצאים על פי מספר העסקאות שסגרתם, כמו גם את עלות סגירת העסקה הממוצעת.

התוצאות מיידיות – מרגע הקמת הקמפיין הממומן מיד יופיע האתר בתוצאות הראשונות בגוגל, כמובן לאחר אישורה של גוגל את הקמפיין. הדבר יביא אליכם פניות מיידיות מלקוחות ותוכלו כבר לבצע עסקאות.

איכות גבוהה של פניות – גולשים שנכנסים לאתר מסוים, ודאי חיפשו את השירות או את המוצר אותו האתר מציע. לכן, איכות הפניות המגיעות לבית העסק דרך הקמפיין הממומן יהיו איכותיים יותר וממוקדי מטרה, מאשר פניות המגיעות מהעיתון או דרך באנרים באתרי האינטרנט השונים.

תמחור קמפיין ממומן

 

מחירו של קמפיין ממומן תלוי בתחרות מילות המפתח והמחיר שלהן על פי גוגל. בית העסק יכול להקצות סכום על פי יכולתו, מה שבטוח שאנו חברה מקצועית שתבצע את הקמפיין ביעילות רבה ותחסוך ללקוח עלויות.

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedIn