אתר מזלנט הוא עסק מורשה עם ותק של 5 שנים בתחום בניית אתרים וקידומם ברשת. מלבד המקצועיות והמוצר האינטרנטי האיכותי שאנו מספקים ללקוחותינו, אנו נוהגים כלפי כל אחד מלקוחותינו בכבוד מרבי ושומרים על פרטיותו בהתאם לחוק. מטרת תנאי פרטיות האתר המוצגים מטה היא להבהיר לגולשי האתר אודות תנאי השימוש באתר, איסוף הנתונים, העוגיות והשימוש בניוזלטר. כמו כן, אנו מבהירים לגולשים כי האתר רשאי לשנות מעת לעת את תנאי השימוש ואת מדיניות האתר. השימוש באתר ובמידע המוצג בו, כמו גם בשירותים שהוא מעניק, מותנה בקבלת כל תנאי האתר ומדניות הפרטיות באתר.

 

איסוף נתונים

איסוף נתונים אודות הגולשים של האתר או הלקוחות של מזלנט נעשה בהתאם לחוק ובהתאם לתנאי מדיניות השמירה על הפרטיות באתר. המייל האישי, השם ותחומי ההתעניינות של הגולשים, נשמרים במערכת ואינם עוברים לגורם שלישי. מסירת המידע האישי לאתר ולחברה היא בחירתו החופשית של כל אחד מהגולשים. אנו לא מחייבים את הגולשים למסור לנו מידע אישי אלא אם הם מבקשים לקבל שירותים מסוימים הדורשים קבלת נתונים אישיים. עם זאת, ייתכן שימוש ב- retargeting והגולשים עלולים להיחשף לפרסומותינו באתרים אחרים.

 

עוגיות

לשם פעילותו התקינה של האתר ואספקת השירות על הצד הטוב ביותר, לשם בדיקת זהותו של משתמש בשירות או מידע באתר כדי לאפשר לגולשים של מזלנט שימוש נוח וקל באתר, לשם ניתוח הנתונים הסטטיסטיים אודות הגולשים והרגלי הגלישה באתר, אנו עושים שימוש בעוגיות cookies. איסוף נתוני cookies נעשה בעזרת שירות של גוגל. הקבצים כוללים מידע עם נתונים אודות פעילותו של הגולש באתר מזלנט. במידה והגולש מבקש לחסום את העוגיות במחשבו האישי עליו לשנות את ההגדרות במערכת ההפעלה שלו.

 

ניוזלטר של האתר

אתר מזלנט מציע לגולשים וללקוחות אפשרות להתעדכן על בסיס קבוע בכל החדשות, העדכונים והידיעות בתחום בניית האתרים וקידומם במנועי חיפוש ברשת. את זה אפשר לעשות באמצעות הרשמה לניוזלטר של האתר. הניוזלטר של האתר ידאג לשלוח למייל האישי של הגולש את כל מה שכי מעניין אותו ובצורה עדכנית. לגולשים יש זכות ואפשרות קלה להתנתק מהעדכונים באתר באמצעות לחיצה על קישור במכתב שישלח לו למייל או לחלופין לעשות את ההתנקות דרך האתר של החברה על ידי מילוי הרובריקה של יצירת קשר וכתיבת הבקשה להתנתק מניוזלטר.

 

רוצים לבנות לעצמכם אתר אינטרנט מקצועי ואיכותי? רוצים להיעזר במערכת וורדפרס שתאפשר לכם גישה נוחה ותפעול קל? הירשמו לקורס בניית אתר וורדפרס והצלחתכם מובטחת!

 

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedIn