תבניות עיצוב מוכנות במחיר מוזל או שירות מעצב

חברת מזלנט מספרקת עיצוב לאתר וורדפרס בעת בנייתו. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה איש מקצוע שמסביר ללקוח על אפשרויות העיצוב השונות, היתרונות שלהן ומכוון אותם על פי אופיו של האתר.  אנו במזלנט ממליצים ללקוחות את האופציה המהירה, הטובה והזולה של בחירת תבניות עיצוב מוכנות. אמנם, קיימת אפשרות לשכור שירותיו של מעצב מקצועי מטעם החברה, אולם הדבר מצריך השקעה גדולה יותר של כסף ומאריך את זמן בניית האתר והעלתו לאוויר.

מאגר עשיר של תבניות עיצוב

אחת הסיבות בגללן אנו ממליצים בחום על תבנית עיצוב מוכנה, היא המאגר העצום שנמצא ברשותנו. כלומר, כל עיצוב באשר הוא קיים ומוכן במאגר שלנו וכל מה שנותר לעשות הוא לבחור בעיצוב אותו רוצים. כמו כן, תבניות העיצוב המוכנות איכותיות מאוד וברמה גבוהה, שכן הן נבנו על ידי טובי המעצבים בעולם. היתרון הבולט במאגר גדול הוא קבלת רעיונות נוספים ועיצובים מדהימים שתופתעו לגלות בעת החיפוש.

בגלל המחיר 

אנו מודעים לכך, שהמחיר הוא פרמטר חשוב עבור כל הלקוחות, כמו גם צמצום עלויות עד כמה שניתן. לכן, כדאי לבחור תבנית עיצוב מוכנה ממאגר איכותי של מאות עיצובים על פי תחומים. עלותה של תבנית עיצוב וורדפרס היא 300 ₪, בעוד שירותיו של מעצב יקרים בהרבה ויכולים להגיע למאות ואלפי שקלים. בהתחשב בעובדה, שהתוצאה הסופית זהה באיכותה, עדיף ורצוי לחסוך את ההוצאה על מעצב ולבחור בתבנית עיצוב מוכנה.

חסכון בזמן

על מנת שאתר יעלה לאוויר מהר ככל האפשר וכבר יתחיל ליצור כניסת גולשים, יש להזדרז בבנייתו ככל שניתן. בחירת תבנית עיצוב מוכנה ורכישתה לוקחת זמן מועט, המוערך בכ- 15 דקות בלבד. לעומת זאת, הזמנת עיצוב ממעצב עשויה לקחת זמן רב ואף מספר שבועות, מה שיגרום לדחיית בנייתו של האתר והעלתו לאוויר.

ולסיכום

 בחירת תבנית עיצוב מוכנה עדיפה גם מבחינה מקצועית

  • יש לה אפיון מקורב לתחום בו עוסק האתר.
  • יש לה מודולים מתקדמים.
  • תבנית העיצוב גמישה ומאפשרת לשנות את מבנה האתר.
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedIn